חדשות

Eshet Eilon industries

יולי 2017
מודי, ראש ממשלת הודו בישראל עם נתניהו. ליד מכונת עשת אילון עם מערכת NIR. תוצאה של שיתוף פעולה נרחב בין עשת אילון לבין מרכז המחקר וולקני.

פברואר 2013
חברת עשת אילון מתמחה בייצור ציוד מיון ואריזה של פירות וירקות לבתי אריזה. בנוסף, אנו מייצרים ציוד שינוע מתקדם מכל הסוגים. המפעל הוקם לפני כ- 65 שנים בקיבוץ אילון ונמצא בבעלות פרטית מאז שנת 2003. זהו המפעל הגדול בתחומו בארץ, והיחיד שמייצר קווי אריזה שלמים ובראשם ממיינות אלקטרו-אופטיות מהמתקדמות בעולם. הציוד של עשת אילון משווק במדינות רבות בעולם, וביכולתנו לספק שרות אמין ומהיר באותן מדינות בזכות נציגנו, הממוקמים בחו"ל. מהנדסי המפעל מתאימים את הציוד לצרכיו האישיים של הלקוח ומספקים את הפתרונות הנחוצים והמיטביים לכל סוג של פרי וירק. בשגרה, המפעל עובד בצורה פרויקטאלית, כשהפתרונות 'נתפרים' בצורה מדויקת לדרישות של כל לקוח. בעשת אילון מייצרים מגוון מכונות רחב: מערכי קבלה והפיכה רטובים ויבשים, מיכלי מים, שטיפה וייבוש, דינוג, שולחנות ברור, מערכות מים חמים לסניטציה ועוד. ביכולתנו לספק את מערך המיון והאריזה המלא, מקבלתו של הפרי ועד למערכות שינוע המובילות את התוצרת אל מכונות המיון האלקטרוניות בדגמים השונים. משם ממשיך הפרי אל מכונות הקצה השונות כגון ממלאי תיבות וממשטחים אוטומטיים. להמשך קריאת הכתבה שהתפרסמה באתר התאחדות התעשינים בישראל

ינואר 2013
עשת אילון ייצרה והתקינה סט של ממשטחים אוטומטיים, ראשונים מסוגם, בנויים מנירוסטה, מותאמים במיוחד לתנאים והצרכים של בית אריזה לאננס בקוסטה ריקה, בו כבר עובדת ממינת של עשת מספר שנים.
עשת אילון ייצרה והתקינה סט של ממשטחים אוטומטיים, ראשונים מסוגם הבנויים מנירוסטה בקוסטה ריקה.

אוקטובר 2012
עובדי עשת אילון, יחד עם בני זוגם, פונקו בסוף שבוע נפלא ומרתק באי המקסים כרתים לסכומה של שנה אינטנסיבית, מלאה בפרויקטים בארץ ובחו"ל.
עובדי עשת אילון, יחד עם בני זוגם, פונקו בסוף שבוע נפלא ומרתק באי המקסים כרתים
        לסכומה של  שנה אינטנסיבית, מלאה בפרויקטים בארץ ובחו

יולי 2012
עקב עומס ההזמנות המתמשך וכחלק מהמאמץ המפעלי המשותף לעמידה ביעדי האיכות ובלוחות הזמנים, התגייסו כל עובדי ההנהלה, המנהלה וההנדסה בעשת אילון, לעבוד לפחות יום אחד כל שבוע, בריצפת היצור.
עקב עומס ההזמנות המתמשך וכחלק מהמאמץ המפעלי, התגייסו כל עובדי ההנהלה, לעבוד לפחות יום אחד כל שבוע, בריצפת היצור.

מאי 2012
עשת אילון הציבה ביתן של 300 מ"ר בתערוכת אגריטך 2012 ובו הציגה את מיטב המיכון החדשני לצד אב הטיפוס של פרוייקט הפיתוח של מכונת מילוי אוטומטי לפרי אדר.
עשת אילון הציבה ביתן של 300 מ

אפריל 2012
שנת השרות בעשת אילון נפתחה בסדנה מפעלית שבמרכזה עמדה תחרות ציור בין הצוותים, בנושא שרות כחלק מעצמת הרגישות האנושית. הציור "השמיים הם הגבול" נבחר בהצבעה כציור המנצח.
שנת השרות בעשת אילון נפתחה בסדנה מפעלית שבמרכזה עמדה תחרות ציור

פברואר 2012
משלחת חקלאית המונה כ-50 חקלאים מאזורים שונים במקסיקו, הגיעה לביקור בעשת אילון להתרשמות מהפתרונות השונים והמגוונים שעשת אילון מציעה בתחום הטיפול בתוצרת הטריה. הבקור כלל גם סיור בבית אריזה לפלפל "אשורי" במושב צרופה.
משלחת חקלאית המונה כ-50 חקלאים מאזורים שונים במקסיקו, הגיעה לביקור בעשת אילון

2012 ינואר
הנהלת התאחדות התעשיינים בראשות המנכ"ל אמיר חייק בקרה בעשת אילון, התרשמה מתהליכי היצור והפתוח ודנה בבעיות השונות אתן מתמודדת עשת אילון בעיקר בשוק הישראלי.

2011 חנוכה
עובדי עשת אילון יצאו ליום סיור מודרך בירושלים שכלל ביקור ברובעים השונים של העיר העתיקה, סקירת הדתות השונות והדלקת נרות משותפת בשכונת נחלאות. הסיור כלל גם ביקור בוקר בבית אריזה לתמרים במושב בקעות ותצפית על הציוד שיוצר ע"י עשת אילון.
עובדי עשת אילון יצאו ליום סיור מודרך בירושלים שכלל ביקור ברובעים השונים של העיר העתיקה.

2011 דצמבר
שרת החקלאות אורית נוקד ופמלייתה, בקרו בעשת אילון והתרשמו מתהליך היצור, דנו בבעיות השעה, קבלו סקירה על פרוייקטים בפיתוח והדליקו נר ראשון של חנוכה עם כל עובדי המפעל.
שרת החקלאות אורית נוקד ופמלייתה, בקרו בעשת אילון.

אוקטובר 2011
מנשה ונירית תמיר הצטרפו למשלחת שרת החקלאות אורית נוקד בסיורה בארצות אמריקה הלטינית ולפגישותיה עם פוליטיקאים ואנשי עסקים מקומיים.
מנשה ונירית תמיר הצטרפו למשלחת שרת החקלאות אורית נוקד

יולי 2011
כחלק מפעילות התרומה לקהילה, לקחה על עצמה עשת אילון לממן, לייצור ולקדם את הקונכייה האקוסטית של קשת אילון על הדשא בקיבוץ אילון, אשר תשמש לחידוש מסורת הקונצרטים הפתוחים לקהל במסגרת אירועי קשת אילון באוגוסט 2011.

07/07/2011
מנשה תמיר, מנכ"ל עשת אילון, נשא הרצאה במכון להנדסה חקלאית במשרד החקלאות במסגרת יום עיון בנושא ציוד חדש חוסך כוח אדם. בהרצאה סקר מנשה את המיכון השונה אותו עשת אילון מפתחת כולל המערך החדש למיון ואריזה אוטומטית של עירית, מכונה לאריזה אוטומטית של פרי הדר, מיון איכות אופטי בתמרים ובפרי הדר.


26/05/2011
באירוע חגיגי וסדנת עובדים מקצועית ומעניינת הוכרזה בעשת אילון שנת 2011 כשנת האיכות. במהלך השנה יפעלו צוותים מתחלפים מבין העובדים אשר יטפלו בשיפור תהליכים ושיטות עבודה במפעל במטרה להגיע לייצור מכונות איכותי יותר.

מרץ 2011
בתערוכת אגרו משוב בתל אביב, הציגה עשת לראשונה את "זיו" ממינת הרימונים המהירה.

מרץ 2011
מנשה תמיר, מנכ"ל עשת אילון, השתתף בכנס השנתי של אגודת מגדלי התבלינים ונתן סקירה מפורטת על התקדמות הפיתוח של המערך האופטומכני למיון ואריזה אוטומטית של עירית טרייה.

שפה

ממיינות

בתי אריזה