ארכיונים

תפוחים

ישנם סוגים רבים של תפוחים. כל זן הוא בעל פרמטרים שונים שמגדירים את האיכות שלו. המערכת שלנו מדרגת וממיינת כל תפוח לפי הקריטריונים שהלקוח הגדיר מבעוד מועד. לדוגמה – כמות הצבע הירוק שמופיע על פני השטח של תפוחי גאלה מעידה על רמת הבשלות שלהם. עשת אילון מציעה פתרונות מיון וטיפול מלא למגדלי תפוחים ברחבי העולם. החברה תדאג לכל צורך של הלקוח, החל בקבלת הפירות בבית האריזה ועד לשינוע אוטומטי של התפוחים. פסי האריזה שלנו מיועדים לכמות גדולה ומגוונת של פירות ומתאימה לאריזת תפוחים. צור קשר ושלח את הבקשה שלך, אנחנו נשמח לסייע.

אבוקדו

לבשלות של האבוקדו יש קשר לכמות השמן שהוא מכיל. האבוקדו משתנים בצורה ובגודל, ועל כן הגדרות המיון של המוצר ייקבעו על ידי הלקוח. מערכת המיון והסיווג שלנו, המתבססת על טכנולוגיות אופטיקה ואינפרא-אדום, יכולה להעריך את מידת הבשלות של האבוקדו. החברה תדאג לכל צורך של הלקוח, החל מקבלת המוצר בבית האריזה ועד לשינוע אוטומטי של האבוקדו. פסי האריזה שלנו מיועדים לכמות גדולה ומגוונת של ירקות ומתאימים ולאריזת אבוקדו.

צור קשר ושלח את הבקשה שלך, אנחנו נשמח לסייע.

פרי הדר

עשת אילון מציעה פתרונות מיון וטיפול מלא למגדלי פירות הדר ברחבי העולם. החברה תדאג לכל צרכי הלקוח, החל מקבלת הפירות בבית האריזה עד לשינוע המוצרים. פסי האריזה מתאימים למספר רב ומגוון של פירות ומתאימים לאריזת פירות הדר. לחברה יש פסי אריזה שמתאימים במיוחד לתפוזים, מנדרינות, פומלות וסוגים נוספים של פירות הדר. עשת אילון מציעה גם מערכת סקירה ויזואלית מתקדמת לניטור מצב הפרי (בטכנולוגיה אופטית, וגלי אינפרא-אדום).

 

צור קשר ושלח את הבקשה שלך, נשמח לעזור לך.

 

עגבניות אשכול וצ'רי

עשת אילון מציעה פתרונות מיון וטיפול מלא למגדלי דובדבנים ועגבניות שרי ברחבי העולם. החברה תטפל בכל צרכי הלקוח, החל מקבלת המוצר ועד לשינוע אוטומטי שלו. פסי האריזה שלנו מתאימים לאריזת מגוון רחב של מוצרים, ומתאימים לאריזת דובדבנים ועגבניות שרי. לכל אחד מהמוצרים הללו יש שלבי בשלות אחרים אשר לרוב מוגדרים על ידי כמות הצבע הירוק שמופיע על פני השטח שלהם. מערכת הסריקה הוויזואלית של החברה תדרג את הפירות והירקות לפי הצבע שלהם. בנוסף, כמויות פרי גדולות מחייבות סריקה של מספר מוצרים בו זמנית – והמערכת של עשת אילון יכולה להתמודד עם הדרישה הזו.

צור קשר ושלח את הבקשה שלך, נשמח לעזור לך.